top of page
IMG-8324 (1)jjjj.jpg

Mariola Pochwat

 

organizatorka, superwizorka i szefowa Obozów Imago

Jestem trenerką treningu interpersonalnego I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pedagogiem, Counsellorem (doradcą)/ terapeutką Gestalt. Po ukończeniu studiów pedagogicznych z pasją i zaangażowaniem przez czternaście lat pracowałam w szkole średniej, prowadząc z młodzieżą z różnych środowisk warsztaty i zajęcia z profilaktyki uzależnień, zachowań przemocowych, doradztwa zawodowego oraz warsztaty integracyjne, również wyjazdowe. I ta pasja towarzyszenia młodym ludziom w rozwoju pozostała we mnie do dzisiaj. Na obozie Imago, pełnię funkcję organizatora i szefa obozu i to jest zakres wynikający z obowiązków a dopełnia go to, co lubię najbardziej. Prowadzę i pojawiam się w części zajęć psychoedukacyjnych, zajęcia na naszym corocznym „Twórczym stole”, które są jednym w swoim rodzaju miejscem do spontanicznych rozmów i dzielenia się „ważnymi sprawami”. Zawsze jestem blisko gdy coś, gdzieś się dzieje – i tam, gdzie jest śmiech, i tam gdzie są czasem nastoletnie trudy i smuteczki. To tylko jeden taki czas w roku, a ja zawsze na niego czekam i za każdym razem z taką samą dumą obserwuję jak pięknie zmieniają się nasi uczestnicy.

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024

str.jpg

Agata Dolińska

organizatorka i dyrektorka kreatywna Obozów Imago

Jestem absolwentką Akademii Fotografii w Krakowie oraz Liceum Plastycznego w Częstochowie. Mogę nazwać się duszą artystyczną, spontaniczną i roześmianą. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Swoją przygodę z obozami zaczęłam 16 lat temu. Wtedy jeździłam na obozy jako „starsza siostra”, dziś jako organizatorka i wychowawczyni. Przez dłuższy czas prowadziłam także autorskie warsztaty fotograficzno-filmowe. Aparat wciąż mam pod ręką, uwielbiam uwieczniać codzienne życie obozowe. Praca z dziećmi inspiruje mnie, dodaje energii, uczy szczerości i zaufania. Na obozach lubię momenty leniuchowania, swobodne rozmowy czy po prostu wspólne słuchanie muzyki (najlepiej gdzieś na świeżym powietrzu). Chętnie wejdę boso do rzeki, pogram na ukulele, potańczę w deszczu lub pośpiewam przy ognisku. Dodatkowo od paru lat wolne chwile spędzam tworząc mandale metodą zwaną zen-tangle. Jest to dla mnie czas medytacji, wyciszenia i zajrzenia w głąb siebie. Najważniejsze jest to, że nie musisz umieć rysować aby to robić! Wystarczy, że dasz się ponieść swojej kreatywności i intuicji...

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Rabka 2024, IMAGOMOCNI Zawoja 2024

214373426_4351757711526511_353885270388016775_n.jpg

Tomasz Kudłacz

wychowawca

Tancerz z ponad 20letnim doświadczeniem, instruktor tańca, choreograf. Z wykształcenia jest czynnie działającym pedagogiem społeczno-wychowawczym, animatorem społeczno-kulturalnym oraz andragogiem edukującym pozaformalnie dorosłych. Na co dzień wspiera terapeutycznie ludzi oraz pracuje w największej szkole musicalowej w Polsce, gdzie uczy tańca i szkoli kadrę będąc trenerem kompetencji miękkich. Odbył liczne szkolenia psychologiczne i terapeutyczne z nurtów, które wykorzystują ruch i taniec jako narzędzie zmiany sfery psychiczno-emocjonalno-społecznej. W swojej pracy stawia przede wszystkim na budowaniu bezpiecznej relacji ze sobą w otoczeniu z innymi oraz podejściu skoncentrowanym na empatii.

W tym roku spotkacie mnie na:  IMAGOMOCNI Zawoja 2024

zdjęcie_1.jpg

Magdalena Michnowicz

 

wychowawczyni

Pracuję jako psycholożka, trenerka i socjoterapeutka w różnych kontekstach (głównie edukacyjnym i terapeutycznym). Na co dzień można spotkać mnie w szkole podstawowej, przedszkolu waldorfskim i gabinecie terapeutycznym. Szkolę się w Podejściu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, co skłania mnie do ciągłego poszukiwania użyteczności. Staram się tworzyć bezpieczne warunki, w których każda osoba może budować swoją wewnętrzną siłę i nawiązywać pełne zaufania relacje. Lubię wielość perspektyw, co stanowi także kwintesencję obozów Imago :)) Z niecierpliwością czekam na wspólny czas beztroskiej zabawy, rozmów i relaksu nad rzeką.W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024, IMAGOMOCNI Rabka 2024

POLOCZEK.jpg

Alicja Poloczek

wychowawczyni

Witajcie, tu Alicja! Od zawsze zakochana we wszelkich formach ruchu. Przez lata żeglowania po różnych formach pracy z ciałem w końcu zacumowałam w porcie jogi oraz wspinaczki skalnej. Certyfikat instruktora jogi odebrałam w 2016 roku w Indiach (Rishikesh) i od tego czasu regularnie odwiedzam to miejsce poszerzając swój warsztat i światopogląd. Joga dla mnie to harmonia, wolność, możliwość odkrywania siebie oraz świata, źródło energii. To niekończąca się przygoda, którą uwielbiam zarażać innych, a dzielenie się metodą, którą kocham i w którą wierzę sprawia mi ogromną radość. Z miłości do jogi i pracy w grupie wykluła się również inna forma ruchu – acroyoga. Łączy ona elementy jogi, akrobatyki oraz masażu tajskiego, gdzie przez dobrą zabawę uczymy się koordynacji, współpracy i rozwijamy świadomość naszego ciała.  Liczę, że na obozie będziemy dzielić ze sobą nie tylko czas, ale także nasze radości i smutki wspólnie biegając po lesie, taplając się w wodzie i muzykując przy ognisku.

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Rabka 2024, IMAGOMOCNI Zawoja 2024

WIROWSKI.jpg

Szymon Wirowski

wychowawca

Hejka, nazywam się Szymon. Moja przygoda z obozami rozpoczęła się dawno, dawno temu. Po wielu latach uczestnictwa, postanowiłem sprawdzić się po tej „drugiej stronie”. Lubię aktywnie spędzać czas, od gry w piłkę czy siatkę po tarzanie się w trawie i bieganie po lasach. Jestem fanem wszelkiego rodzaju fantastyki i zapalonym graczem gier fabularnych. Oprócz tego jestem studentem psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. No i na pewno, tak jak Wy, nie mogę się doczekać obozu.

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Rabka 2024, IMAGOMOCNI Zawoja 2024

20220508_130519.jpg

Monika Filipowicz

wychowawczyni

Aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Początkowo związana z teatrem 3/4- Zusno, później z toruńskim „Bajem Pomorskim”, przez wiele lat współpracowała również z Teatrem Groteska w Krakowie.

Od kilku lat prowadzi dziecięcy i młodzieżowy zespół teatralny w Wadowickim Centrum Kultury. Najbardziej interesuje ją aspekt terapeutyczny teatru. Widzi w nim narzędzie, które może wzmacniać poczucie własnej wartości, własnej sprawczości, uczyć odwagi i zwyczajnie nieść radość. Animatorka materii nieożywionej i miłośniczka teatru przedmiotu. Często korzysta z jego możliwości podczas własnych eksperymentów artystycznych oraz tworząc spektakle z dziećmi i młodzieżą. Członkini Zespołu Pieśni Karpackiej „Widymo” – kobiecej grupy wokalnej śpiewającej a'capella w dialektach bojkowskim, łemkowskim, pogórzańskim i doliniańskim.

Absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.

Na stałe współpracuje ze Szkołą Wokalno-Aktorską w Krakowie, Szkołą Aktorską Lart Studio oraz Szkołą Musicalową House of Art. Prowadzi zajęcia aktorskie dla klas o profilu taneczno- teatralnym w XXX LO im. A. Chmielowskiego. Współpracuje również z Małopolskim Instytutem Kultury w Krakowie, m.in. przy projektach:  Synapsy oraz Bardzo Młoda Kultura.. Kilkukrotnie brała udział w międzynarodowym projekcie „Brave Kids” jako liderka artystyczna. Od kilku lat prowadzi prowadzi własną Pracownię ZróbTo, łączącą działania teatralne, pracę z głosem i rzemiosło artystyczne.

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Zawoja 2024

JEDRYSIAK.jpg

Marcin Jędrysiak

wychowawca

Jestem fotografem z pasji i wykształcenia (Instytut Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w Opavie w Czechach, Akademia Fotografii w Warszawie, Szkoła Kreatywnej fotografii w Krakowie), pracującym od ponad 10 lat w zawodzie. Prowadzę różne, autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zajmuję się też przygotowywaniem indywidualnych osób na wyższe uczelnie artystyczne, przeglądem/przygotowaniem portfolio. Moje komercyjne prace można znaleźć na stronie: www.marcinjedrysiak.pl
W relacji uczeń – nauczyciel cenię sobie otwartość, nieszablonowość i wyrozumiałość. Lubię pracę z młodymi ludźmi, bo często ich kreatywność nie jest ograniczona przez nadmiar wiedzy. Skutkuje to bardzo świeżymi i inspirującymi pomysłami. Uważam, że nie tylko nauczyciel może inspirować ucznia – może być i odwrotnie.


W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Rabka 2024

IMG_7953.JPG

Anna Tutka

 

wychowawczyni

 

Jestem Trenerką Empatycznej Komunikacji, Coachką, Praktyczką Terapii IFS, facylitatorką metody Emotion Aid (metoda wsparcia w sytuacjach stresu, napięcia, traumy). Z wykształcenia pedagożką. Wspieram podczas indywidualnych sesji coachingowych i terapeutycznych, łącząc narzędzia znanych mi metod. Prowadzę warsztaty i szkolenia dla młodzieży, nauczycieli, organizacji. W obszarze moich pasji i zainteresowań jest komunikacja (m.in. w oparciu o model Porozumienia bez Przemocy), budowanie zespołów, zarządzanie stresem, radzenie sobie z emocjami, dobrostan psychiczny człowieka. W pracy i życiu ważne są dla mnie relacje z drugim człowiekiem i dlatego często zadaję sobie i innym pytanie M.Rosenberga: „Chcesz mieć rację czy relację?” . Praktykuję wdzięczność, która pomaga mi budować poczucie szczęścia. Na obóz Imago jadę po raz drugi i czuję ogrom ekscytacji! Moją mocą jest empatia i umiejętność słuchania i to chcę wnieść w życie młodzieży. Poza pracą lubię biegać i jeździć na rowerze. 

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Rabka 2024

20240504_172653_3.jpg

Ewa Michalik-Kardaś

wychowawczyni

 

Hej! Jestem Ewa i od pięciu lat prowadzę warsztaty "żyję świadomie" (dzieci, młodzież, dorośli) z zakresu samoświadomości, profilaktyki i powracania do zdrowia oraz bezpieczeństwa.
Na warsztatach poruszamy się m.in. w tematyce mechanizmów działania organizmu (myśl-emocja-odczucie w ciele, nawyki, przekonania, wyobrażenia, wzorce, obieg energii) oraz relacji. Spełniam się także jako terapeutka w zakresie terapii naturalnych. Łączę pasję nauczania z pasją do tańca, śpiewu, grania i świadomości: ruchu, postawy i oddechu. Wiele lat trenowałam sztuki walki tai chi, krav magę oraz hung-gar, z których nauki wplatam do życia. Uwielbiam gry zespołowe (np. siatkówka, piłka nożna), ping ponga, pływanie, rozmowy i milczenie, rysowanie, pisanie, chodzenie po łąkach, lasach, drzewach i lubię czasem pofilozofować. Uczę się i wzbogacam swoje umiejętności. Każda osoba jest dla mnie jak oddzielny wszechświat, choć we wspólnej przestrzeni.

PS: Jestem także absolwentką dwóch kierunków Politechniki Warszawskiej: Inżynierii środowiska (mgr inż.) i Informatyki i Zarządzania w Ochronie Środowiska (podyplomowe). Wiele lat pracowałam przy analizach środowiskowych ale moim zawodowym powołaniem oraz pasją jest wspierająca praca z ludźmi w zakresie obiegu energii i materii w przyrodzie <3


W tym roku spotkacie mnie na:  IMAGOMOCNI Rabka 2024

IMG_3113-4.JPG

Agnieszka Fiejka

 

Wychowawczyni

 

 

Cześć! Nazywam się Aga Fiejka i jestem edukatorką, fotografką, artystką wizualną i mamą. Ukończyłam Edukację Artystyczną na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studia podyplomowe “Terapia, wspomaganie, edukacja osób w spektrum autyzmu” w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu. Od lat pracuję z dziećmi twórczo, współprowadziłam liczne warsztaty artystyczne w ramach Grypy Twórczej FLU, której byłam współzałożycielką. Zdobywałam doświadczenie w instytucjach kultury m.in. w dziale edukacji MCK w Krakowie. Moją wielką życiową pasją jest jednak fotografia. Od wielu lat współpracuję z Krakowską Fundacją Filmową pełniąc rolę głównej fotografki oraz koordynatorki działu fotograficznego podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Współpracowałam również z wieloma zacnymi instytucjami i inicjatywami kulturalnymi w Krakowie. Przez kilka lat zajmowałam się działalnością aktywistyczną. W dziedzinie twórczej miałam przyjemność wystawiać swoje prace w wielu wystawach zbiorowych w ramach działalności artystycznej Grypy Twórczej FLU oraz indywidualnych, m.in. w CSW w Toruniu. Na co dzień pracuję jako pedagożka specjalna i zajmuję się edukacją, wspomaganiem i terapią dzieci w spektrum autyzmu, bo tak się mi w życiu złożyło, że ze względów rodzinnych zagadnienie spektrum jest mi bardzo bliskie. W swojej pracy łączę wiedzę o spektrum autyzmu z elementami sztuki i plastyki. Prowadzę także Szkolne Koło Fotograficzne. Lubię tworzyć, opowiadać historie, uwielbiam pracować twórczo z dziećmi i towarzyszyć im w drodze przez ich wyobraźnię oraz zachwycać się wspólnie pięknem i złożonością świata.

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024, IMAGOMOCNI Zawoja 2024

DSC_9084kasia.jpg

Katarzyna Kasprzycka

 

wychowawczyni

 

Witajcie! Jestem pedagogiem specjalnym, na co dzień pracuję w szkole specjalnej z dziećmi i młodzieżą z różnymi niepełnosprawnościami. Od 9 lat prowadzę także grupę wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, a do moich ulubionych metod należy arteterapia. Moja super moc to umiejętność słuchania i nawiązywania relacji.  Z malutkimi, małymi, starszymi… Z moimi uczniami lubimy eksperymentować, badać otaczającą nas rzeczywistość, szukać odpowiedzi na pytanie “jak to działa?”.

Uwielbiam przyrodę, wycieczki w góry, długie spacery i zdrowe jedzenie. Organizuję warsztaty teatralne i razem z grupą teatralną Kasztanova przygotowuję wspaniałe spektakle dla dzieci oparte na ruchu, mimice, tańcu. Lubię się ..bawić! Gry planszowe, gry i zabawy integracyjne, taniec - w tym jestem dobra :)

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024

Aga Czechowska.jpg

Agnieszka Czechowska

wychowawczyni

Z wykształcenia jestem ekonomistką, z serca coachką, mentorką i trenerką.  Zanurzona w pasjach takich jak chodzenie po górach, fotografii, czytaniu, rozwoju osobistym, codziennym pisaniu dziennika, wycieczkach rowerowych, pracach manualnych, oraz tańcu intuicyjnym. Od kilku miesięcy praktykuję kąpiele leśne, a kontakt z naturą jest dla mnie jak oddychanie. Lubię wyzwania i zmiany, w poprzednim roku przeszłam Camino Portugues do Santiago de Compostela, oraz przeprowadziłam się w góry.

W tym roku po raz pierwszy będę w roli wychowawcy i na samą myśl czuję radość i ciekawość na wspólny czas z Wami.  Mam w sobie dużo entuzjazmu i energii. W relacji ze mną można doświadczyć szczerych rozmów, empatii, lubię słuchać, cenię autentyczność i wrażliwość. Na obóz zabieram ze sobą karty do kąpieli leśnych, oraz 150 cudownych kart do pracy z grupą, dużo uśmiechu, solidną dawkę energii, oraz kreatywnych zadań, a co z tego użyjemy – zobaczymy :)) Do zobaczenia!

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Zawoja 2024

magda.jpg

Magdalena Socała

 

wychowawczyni

 

Cześć, na imię mi Magda i witam Was w moim świecie dźwięków i muzycznych podróży :)

Jestem entuzjastką sztuki, kolorowych festiwali i wycieczek po świecie, z których czerpię inspiracje do swoich zajęć. Prowadzę własną działalność edukacyjną w zakresie umuzykalnienia, rytmiki oraz wcielam autorskie programy edukacyjne z wykorzystaniem różnych instrumentów. 

Fascynuje mnie temat improwizacji muzycznej oraz neuroestetyki muzyki, a także wpływ dźwięków na psychikę. Wykonuję masaże dźwiękiem z użyciem mis himalajskich oraz prowadzę zajęcia edukacyjne dla dzieci z udziałem tych niezwykłych instrumentów.

Aktualnie poszerzam też swoją wiedzę na kierunku Muzykoterapia.

 

Muzyka to skomplikowany i piękny język, który do tej pory pozostaje nie lada zagadką!

Staram się zarażać swoich uczniów pasją, inspirować, rozbudzać ciekawość i wrażliwość na dźwięki.  Już nie mogę doczekać się wspólnych muzycznych przygód!

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024

jasne_DSC0061.jpg

Dominika Jeziorek-Waluś

wychowawczyni

Jestem terapeutką Gestalt, trenerką i coachem w trakcie certyfikacji.

W swojej pracy korzystam z wiedzy i umiejętności zdobytych w Szkole Counsellingu Gestalt, w Szkole trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem również instruktorką Improwizacji Ruchu i Symboliki ciała (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen), absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia im. M.Karłowicza w Krakowie, obecnie w międzynarodowej ścieżce certyfikacji coachingu transformacyjnego wg metody dr Claire Zammit. Bazując na pracy terapeutycznej w gabinecie i doświadczeniu pracy w kręgu współtworzę autorskie warsztaty dla Kobiet. Prowadzę również szkolenia z budowania odporności psychicznej, regulowania emocji oraz wsparcia w sytuacji przewlekłego stresu. Osoby, z którymi pracuję wspieram terapeutycznie i rozwojowo w korzystaniu z własnych doświadczeń, emocji i potrzeb na rzecz autentycznego wyrażania siebie i kształtowania swojego życia. W pracy najważniejsza dla mnie jest relacja, autentyczność, lojalności i szacunek. Uwielbiam wędrówki górskie, zdrowe jedzenie, gotowanie zgodnie z zasadami Pięciu Przemian i muzykę we wszelkich jej przejawach.

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024

Cecylia Brzezinska.jpeg

Cecylia Brzezińska

wychowawczyni

 

Cześć! Jestem energicznym wychowawcą w niewielkiej nowohuckiej szkole, trenerką kompetencji miękkich i Empatycznej Komunikacji. Z wykształcenia geolożką, dziennikarką i specjalistką od PR. Moją największą pasją jest proces komunikowania i jego wpływ na relacje. Trzy lata temu porzuciłam wygodną pracę w biurze i rozpoczęłam pracę w szkole. Jestem wychowawcą świetlicy, gdzie planuję, organizuję i prowadzę zajęcia dla dzieci: przyrodnicze, ekologiczne i plastyczne. Dodatkowo w mojej szkole spotykam się z ósmoklasista i licealistami, których wprowadzam w świat kompetencji miękkich, a także technik relaksacyjnych i obniżających stres. Dzięki tej zmianie, tej pracy, odkryłam, że moim głównym celem jest budowanie bezpiecznej przestrzeni do rozwoju i komunikowania. Mam w sobie dużo energii, dziecięcej radości i głowę pełną pomysłów. Uwielbiam eksperymentować, doświadczać, testować i obserwować. Bliska jest mi przyroda i ekologia. Dlatego z wielką radością i niecierpliwością czekam na obóz Imago Kids gdzie sporo czasu spędzimy na świeżym powietrzu bawiąc się, poznając otaczającą nas przyrodę jednocześnie budując piękne relacje oparte na empatycznej komunikacji.

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024

_20240510_011552.JPG

Monika Szewczyk 

wychowawczyni

 

Pedagożka, germanistka, terapeutka pedagogiczna, arteterapeutka, choreoterapeutka z bogatym doświadczeniem pracy we wszystkich grupach wiekowych. Miłośniczka rozwoju. 

Obóz IMAGOMOCNI to dla mnie doświadczenie Siebie w nowych warunkach i okolicznościach przyrody, pozwalające na kolejne w moim życiu ubogacające zetknięcie się ze Sobą i drugim człowiekiem. Wspólnie doświadczać będziemy Siebie w ruchu, bezruchu, tańcu, kreatywności, integracji oraz odkrywaniu potencjałów, bo w każdym z nas drzemie prawdziwa MOC.

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Rabka 2024

IMG_4035.jpg

Magdalena Siedlarczyk

wychowawczyni

 

Hej, jestem Magda. Jestem studentką socjologii, a pierwszy raz na Obozy Imago pojechałam w wieku 8 lat, wtedy jako uczestniczka, i od tego czasu jestem w nich zakochana. W tym roku spotkacie mnie w roli wychowawczyni. Moją pasją jest rzeźbienie z gliny i robienie biżuterii. Są to zajęcia, które pozwalają mi na wyrażanie siebie, na rozwijanie wyobraźni oraz na kontakt z innymi przy swobodnych rozmowach, czy nawet czasem w ciszy. Kreatywność nie zna wtedy granic. Poza tym uwielbiam tańczyć i grać w siatkówkę. Chętnie zorganizuję dla Was wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe. Nie mogę się doczekać wyjazdu oraz poznania Was! Do zobaczenia :)

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024

2N6A3842a.jpg

Marcin Maciejewski

 

wychowawca

 

Zawodowo jestem Strategiem Przyszłości. W swojej pracy badam i szukam tego co może nastąpić "za chwilę". Jestem wykładowcą na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz SWPS w Warszawie gdzie prowadzę zajęcia z praktycznego projektowania innowacji z wykorzystaniem (wielu) przyszłości. Wykorzystuję techniki kreatywno-spekulatywne w celu uruchomienia i pobudzenia istotnego, a bardzo zaniedbywanego elementu naszej codzienności, jakim jest "wyobraźnia". Stawiam na uczenie kinestetyczne, ruch oraz elementy jogi i gimnastyki, które pozwalają poznawać i chłonąć lepiej świat. Dotknąć, aby lepiej zrozumieć. Podnieść, aby poczuć. Zbudować, aby pojąć. Narysować, żeby doświadczyć. Jestem fascynatem zmian na świecie przez pryzmat ludzkiej natury: zachowań, nastrojów, myśli i emocji, wśród każdego z pokoleń. Kształtowanie wyobraźni młodzieży traktuję jako misję czytania i budowania dobrej oraz zrównoważonej przyszłości.

 

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOMOCNI Zawoja 2024

IMG_20240413_144637240_MFNR.jpg

Zuzanna Dul

 

wychowawczyni

 

Hej! Mam na imię Zuzia i jestem artystyczną duszą. Z wykształcenia jestem plastykiem. Sztuka była częścią mojego życia od najmłodszych lat, dlatego też chciałabym również podzielić się moją pasją z młodszymi, aby i oni mogli odkryć jej piękno! Mam również duszę podróżnika, z chęcią odkrywam nowe miejsca oraz kulturę z nimi związaną. Interesuję się również historią, zgłębiam ją z wielką przyjemnością. Z pasją uczę się nowych języków. Dodatkowo, uwielbiam udzielać się społecznie jako wolontariusz. Możecie mnie także spotkać na wielu wydarzeniach związanych z kulturą ludową, a w szczególności z muzyką. W wolnym czasie udzielam się również jako animator czasu wolnego oraz animator społeczności lokalnej. 

Może tyle o mnie... Teraz wasza kolej! Z chęcią to o was dowiem się czegoś więcej! To co? Widzimy się na obozie!

W tym roku spotkacie mnie na: IMAGOKIDS 2024

bottom of page